Urząd Gminy
w Poświętnem


Biblioteka Publiczna
w Poświętnem

Kuratorium Oświaty
w Białymstoku


Ministerstwo Edukacji
 Narodowej


 CEN Białystok

Strona poświęcona
HISTORII PARAFII
W POŚWIĘTNEM

Wrota Podlasia

 


ABSOLWENCI ZESPOŁU SZKÓŁ W POŚWIĘTNEM

ROK SZKOLNY 2010/2011


ROK SZKOLNY 2009/2010


ROK SZKOLNY 2008/2009


Wychowawca - p. Wioletta Gołaszewska

Emil Baranowski, Kamil Baranowski, Izabela Borowska-Kazimiruk, Szymon Fiedorek, Błażej Jaworski, Małgorzata Kłąb, Paweł Kłąb, Mateusz Krasowski, Bartosz Kułakowski, Mateusz Łupiński, Wioletta Maruszewska, Agata Modzelewska, Joanna Mrozińska, Tomasz Ostrzygało, Robert Pietryńczak, Anna Przybylska, Kamila Siedlecka, Damian Skłodowski, Kinga Śliwa, Emilia Tracikowska, Karolina Warakomska, Adam Wilczewski, Marzena Zalewska


Wychowawca - p. Henryk Żochowski

Joanna Augustyniak, Paulina Augustyniak, Monika Dąbrowska, Krzysztof Dera, Dominika Dworakowska, Grzegorz Grochowski, Hubert Grochowski, Paulina Grodzka, Paweł Kulesza, Damian Kurak, Łukasz Kurak, Wojciech Kwiatkowski, Anna Mierzejewska, Marlena Mierzejewska, Julita Osiekowicz, Paulina Perkowska, Magdalena Piekutowska, Małgorzata Piekutowska, Aneta Roszkowska, Katarzyna Szymborska (I), Katarzyna Szymborska (II),
Łukasz Zdrodowski, Sławomir Zdrodowski


ROK SZKOLNY 2007/2008


wychowawca kl III a - p. Jadwiga Łupińska

Urszula Bogusz, Mariusz Bruszewski, Bartłomiej Drągowski, Mariusz Dzierżnowski, Martyna Falkowska, Krzysztof Grabowski, Radosław Kamiński, Adrian Kiełkucki, Michał Kiełkucki, Marta Klimczuk, Mateusz Kozłowski, Magdalena Lupa, Katarzyna Makuszewska, Łukasz Markowski, Beata Modzelewska, Mariola Modzelewska, Monika Mrozińska, Mateusz Oleszczuk, Paulina Oleszczuk, Hubert Osowski, Błażej Pasko, Karol Pietryńczak, Agata Piwowarczuk, Kacper Pluta, Angelika Pruszyńska, Marcin Przybylski, Patryk Rogowski Adam Roszkowski, Renata Skłodowska, Łukasz Wyszyński, Patryk Zakrzewski, Iwona Zalewska,


Wychowawca kl. IIIb - p. Piotr Sobieszczak

Anna Brzozowska, Barbara Brzozowska, Marcin Brzozowski, Piotr Brzozowski, Przemysław Brzozowski, Arleta Chim, Paweł Drągowski, Rafał Dworakowski, Izabela Gąsowska, Dominika Jankowska, Elżbieta Kamińska, Piotr Kamiński, Aneta Kędzierska, Daniel Krasowski, Grzegorz Kułakowski, Sławomir Łapiński, Justyna Łopieńska, Paulina Łuczaj, Anna Moczydłowska, Małgorzata Perkowska, Karol Porowski, Edyta Rogowska, Mariusz Rostkowski, Monika Roszkowska, Milena Skorupska, Agata Szymborska, Damian Szymborski, Tomasz Szymborski, Sylwia Sylpaczuk, Maciej Topczewski, Marcin Wróblewski, Krzysztof Zawadzki,


ROK SZKOLNY 2006/2007

III a wychowawca - p. Grażyna Żochowska

Sylwia Borowska, Łukasz Borkowski, Karol Drągowski, Krzysztof Dworakowski, Ewa Grabowska, Patryk Kamiński, Karol Kiełbasa, Anna Klimaszewska, Urszula Kuryś, Karolina Lewicka, Marlena Mojsa, Karolina Mucha, Katarzyna Olędzka, Piotr Pętkowski, Marcin Prorok, Aneta Pruszyńska, Justyna Skłodowska, Artur Średnicki, Paulina Twarowska, Krzysztof Więcek, Karol Wilczewski, Anna Wilczewska, Michał Wiśniewolski, Artur Wyszyński, Piotr Wyszyński,   

 

III b wychowawca - Marta Jaworska

Iwona Brzozowska, Robert Dąbrowski, Magdalena Dera, Tomasz Drągowski, Łukasz Dworakowski, Monika Gąsowska, Adam Gąsowski, Michał Grochowski, Dorota Kamińska, Iwona Kamińska, Magda Kamińska, Monika Kamińska, Maria Kośnik, Anna Krajewska, Daniel Kulikowski, Anna Kurzyna, Ewelina Markowska, Wojciech Niewiński, Bartłomiej Nowacki, Daniel Perkowski, Wiesław Piwowarczuk, Wojciech Rajecki, Ewelina Szymborska, Sylwester Wróblewski, Daniel Zdrodowski, Małgorzata Żochowska

 


ROK SZKOLNY 2005/2006


wychowawca klasy: p. W.Gołaszewska

Agata Bogusz, Stanisław Bruszewski, Justyna Choińska, Jakub Dobrzyński, Katarzyna Dworakowska, Ewelina Falkowska, Maciej Grochowski, Piotr Januszewicz, Justyna Kaniewska, Anna Klimczuk, Angelika Kostrowska, Michał Krasowski, Grzegorz Kulesza, Magdalena Kułakowska, Beata Łupa, Adam Łapiński, Ewelina Modzelewska, Anita Mojsa, Karolina Oleszczuk, Elwira Ostrowska, Adam Piwowarczuk, Marek Piwowarczuk, Paweł Popławski, Joanna Poświątna, Marcin Roszkowski, Małgorzata Skrobańska, Agnieszka Sternik, Anna Średnicka , Gertruda Michalina Twarowska, Piotr Walicki

 


wychowawca klasy: p. D. Kamieńska

Katarzyna Augustyniak, Grzegorz Brzozowski, Krystian Choiński, Adrian Chojnowski, Grzegorz Czajkowski, Konrad Dąbrowski, Emil Dworakowski, Kamil Dworakowski, Sylwia Gąsowska, Żaneta Kacprzyk, Grzegorz Kamieński, Anna Kamińska, Krzysztof Kamiński, Katarzyna Kłąb, Paulina Kozacka, Mariusz Kwiatkowski, Patrycja Łapińska, Piotr Łapiński, Kamil Łuczaj, Marcin Łuczaj, Karolina Łupińska, Magdalena Moczydłowska, Agnieszka Odachowska, Monika Perkowska, Adrian Piecuch, Karolina Pietryńczak, Hubert Porowski, Dominik Raciborski, Kamil Rogowski, Ewa Sikorska, Monika Sylpaczuk, Urszula Szymborska, Adam Szymborski


ROK SZKOLNY 2004/2005

  

 

wychowawcy klas : p. J. Łupińska i p. H. Żochowski


ROK SZKOLNY 2003/2004


wychowawca klasy : p. G. Żochowska

Mariusz Adamek, Piotr Bielicki, Piotr Brzozowski, Emilia Czajkowska, Arkadiusz Domaszewski, Grzegorz Drągowski, Małgorzata Dzierżanowska, Maciej Fiedorek, Szymon Gołębiewski, Grzegorz Kamiński, Adam Klimczuk, Magda Klimczuk, Kamil Kulesza, Joanna Kusielczuk, Agnieszka Łapińska, Eliza Łapińska, Magda Łapińska, Małgorzata Łapińska, Adam Oleszczuk, Łukasz Ostrowski, Iza Popławska, Magda Porowska, Sylwia Roszkowska, Marlena Sadowska, Paulina Sakowska, Damian Sienkiewicz, Sylwia Sienkiewicz, Sławomir Średnicki, Anna Walicka, Agnieszka Wiśniewolska, Justyna Wyszyńska, Kamila Wyszyńska


wychowawca klasy: p. M. Jaworska, p. E. Łupa

Anna Augustyniak, Elżbieta Brzozowska, Maciej Brzozowski, Magdalena Dąbrowska, Łukasz Dąbrowski, Ewelina Dworakowska, Agnieszka Gąsowska, Rafał Gąsowski, Sylwester Górski, Jarosław Jankowski, Daniel Kacner, Marlena Kacprzyk, Justyna Kamieńska, Ewa Kamińska, Urszula Kamińska, Łukasz Kulesza, Agnieszka Kulikowska, Michał Kulikowski, Karol Łapiński, Edyta Łopieńska, Agnieszka Łupińska, Anna Niedźwiecka, Dorota Nowacka, Marcin Ożarowski, Paweł Porowski, Tomasz Raciborski, Kamil Rokicki, Robert Roszkowski, Tomasz Stepień Szymborska Marta, Rafał Szymborski, Wojciech Szymborski, Marta Żochowska,


ROK SZKOLNY 2002/2003



 


wychowawca klasy: p. W. Gołaszewska

Grzegorz Bruszewski, Karol Choiński, Przemysław Dobrzyński, Edyta Grabowska, Aldona Kamińska, Katarzyna Kamińska, Andrzej Kiełbasa, Piotr Klimaszewski, Agnieszka Kusielczuk, Magdalena Księżak, Agnieszka Lupa, Renata Łapińska, Piotr Łuczaj, Tomasz Michalski, Robert Modzelewski, Paweł Mucha, Arkadiusz Oleszczuk, Marcin Oleszczuk, Magdalena Ostrzygało, Marcin Ostzrygało, Piotr Ostrzygało, Magdalena Piszczatowska, Grzegorz Porowski, Tomasz Poświątny, Krzysztof Prorok, Tomasz Prorok, Karol Pruszyński, Emil Sikorski, Tomasz Topczewski, Paweł Wiśniewolski, Edyta Zawadzka


wychowawca klasy: p. D. Kamieńska

Damian Brzozowski, Grzegorz Brzozowski, Piotr Brzozowski, Tomasz Chim, Maciej Dera, Agnieszka Dworakowska, Barbara Gąsowska, Wioletta Kacner, Agnieszka Kamińska, Karol Kamiński, Kinga Łapińska, Paweł Łapiński, Łukasz Łopieński, Anna Łupińska, Magdalena Łupińska Wojciech Moczydłowski, Marcin Perkowski, Adam Piekutowski, Daniel Piekutowski, Anna Piwowawrczuk, Monika Płońska, Mariusz Porowski, Michał Rajecki, Łukasz Roszkowski, Przemysław Roszkowski, Rafał Sadowski, Emilka Skrobańska, Justyna Szydłowska, Kamil Szymborski, Wojciech Więcek, Krzysztof Żochowski


ROK SZKOLNY 2001/2002



wychowawca klasy: p. E. Kośnik



wychowawca klasy: p. J. Łupińska







Stronę tworzą uczniowie Gimnazjum w Poświętnem pod kierunkiem p. Wioletty Gołaszewskiej

PLAN LEKCJI

  

 



W trakcie realizacji:

  logo_uczen.jpglogo_small.png  logo_supermemo.png

rozwoj.jpg  unia.jpg  logo-sbp.gif
Dzień Bezpiecznego Internetu 2012


Zrealizowane:

bocian.gif  
energia.gif logo.gif  LOGO_az.jpg  logo_english.jpg  nutka.gif  ryby.gif