Urząd Gminy
w Poświętnem


Biblioteka Publiczna
w Poświętnem

Kuratorium Oświaty
w Białymstoku


Ministerstwo Edukacji
 Narodowej


 CEN Białystok

Strona poświęcona
HISTORII PARAFII
W POŚWIĘTNEM

Wrota Podlasia

 


PROJEKTY
JEDZ SMACZNIE I ZDROWO

Uczniowie klasy 3a z wychowawcą W.Gołaszewską,  tak jak w ubiegłym roku szkolnym, przystąpili do programu  "Jedz smacznie i zdrowo". Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.jedzsmacznieizdrowo.pl . Zapraszamy uczniów innych klas - dołączcie tak jak 3a  do akcji.9 kwietnia rusza drugi konkurs programu „Jedz smacznie i zdrowo”! Na zwycięzcę czeka multimedialny tablet z dostępem do Internetu firmy Media-Tech!
Tablet Master-Mid to znakomita okazja do kontynuacji nauki poza szkołą czy domem. Dzięki urządzeniu uczeń w dowolnym miejscu i czasie będzie mógł korzystać z przeglądania książek elektronicznych oraz przeglądarek internetowych. Ponadto tablet wspaniale radzi sobie z odtwarzaniem muzyki, filmów oraz zdjęć. W wolnych chwilach za pomocą komunikatora internetowego zwycięzca będzie mógł połączyć się z wybraną osobą w dowolnym miejscu na ziemi!
To już drugi z ośmiu cyklicznych konkursów prowadzony na stronie www.jedzsmacznieizdrowo.pl. Tym razem na uczestników konkursu czeka wyzwanie ułożenia mapy świata z warzyw. Wygra najbardziej kreatywna praca!
Zadanie konkursowe będzie można znaleźć na stronie www.jedzsmacznieizdrowo.pl w zakładce „Rozrywka” w sekcji „Konkursy”.
Film konkursowy z roku szkolnego 2010/2011 -  "Zywność - nie marnuję i dzielę się"


Stronę tworzą uczniowie Gimnazjum w Poświętnem pod kierunkiem p. Wioletty Gołaszewskiej


PLAN LEKCJI

  

 W trakcie realizacji:

  logo_uczen.jpglogo_small.png  logo_supermemo.png

rozwoj.jpg  unia.jpg  logo-sbp.gif
Dzień Bezpiecznego Internetu 2012Zrealizowane:

bocian.gif  
energia.gif logo.gif  LOGO_az.jpg  logo_english.jpg  nutka.gif  ryby.gif