W POŚWIĘTNEM

Wrota Podlasia

OSIĄGNIĘCIA

ROK SZKOLNY 2007/2008

• Izabela Borowska z kl. IIa zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie na Blog Internetowy - "Dziwny jest ten świat" www.iborowska.blog4u.pl (szczegóły konkursu www.rakowiec.art.pl )
    opiekun: p. Wioletta Gołaszewska

• PODLASKI FINAŁ TURNIEJU COCA COLA CUP 2008 - 15.05.2008
    Wywalczenie czwarty raz z rzędu 5 miejsca w województwie podlaskim w tym prestiżowym ogólnopolskim turnieju piłkarskim potwierdza, że nadal znajdujemy się w ścisłej czołówce województwa w tej najpopularniejszej wśród chłopców dyscyplinie jaką jest piłka nożna. Zawodnicy i trener otrzymali koszulki i piłki z logo X jubileuszowego turnieju COCA COLA CUP 2008.  opiekun: p. Leszek Warakomski

• Komisja Konkursu fotograficznego „Cudowne początki” w Gimnazjum im. ks. Michała Sopoćki w Turośni Kościelnej przyznała
    -III nagrodę - Barbarze Brzozowskiej z Gimnazjum w Poświętnem za fotografię „Tajemnicze piękno”,
    - wyróżnienie I - Agacie Szymborskiej z Gimnazjum w Poświętnem za fotografię „Wiosna okiem mrówki”,  opiekun: p. Danuta Kamieńska

• "PIŁKARSKA KADRA CZEKA"
    Finał powiatu białostockiego został rozegrany na stadionie w Surażu. Znaleźliśmy się już w pierwszej trójce turnieju. opiekun: p. Leszek Warakomski
            G. Czarna Wieś Białostocka

• FINAŁ GRUPY POŁUDNIOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT ROCZNIKA 1994 (klasy I)
    W dniu 07.05.2008r. na hali Zespołu Szkół Nr 3 w Bielsku Podlaskim odbył się turniej finałowy grupy południowej w piłce ręcznej dziewcząt z klas I.
     Za zdobycie II miejsca dziewczęta i opiekun zostali nagrodzeni srebrnymi medalami. opiekun: p. Leszek Warakomski

• GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
    W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
    -
    W dniu 02.03.2008r. rozegrano ćwierćfinały Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Piłce ręcznej dziewcząt w Dąbrowie Białostockiej.
    Nasza drużyna znalazła się w ośmiu najlepszych drużynach w województwie podlaskim. opiekun: p. Henryk Żochowski

• Szkolny turniej tenisa stołowego
    Mariusz Bruszewski wygrał zawody i został pierwszym MISTRZEM SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM.
    Dwa kolejne miejsca były jednak sporymi niespodziankami. Drugie miejsce zajął Damian Kurak z kl. IIb, a trzecie (wielka sensacja turnieju) Kinga Śliwa z kl. IIa, która pokonała kilku bardzo dobrze grających chłopców.
    opiekunowie: p. Leszek Warakomski i p. Henryk Żochowski

• Reprezentacja szkoły w piłce ręcznej chłopców uplasowała się na 3 miejscu w powiecie białostockim.
    opiekun: p. Leszek Warakomski

• Grzegorz Grochowski z kl. II b awansował do finału woj. podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych.